Raktári munkatárs, áruösszekészítő

Munkaruházat egy helyről!

A Depiend-Pluss Kft. már közel 20 éve forgalmazza világmárkák munkaruházati termékeit és egyéni védőfelszerelési eszközeit. Stratégiai partnerünk a Portwest multinacionális vállalat, amelynek a magyarországi teljes körű képviseletével rendelkezünk, illetve adjuk logisztikai és garancia hátterét. Emellett választékunkban további világmárkák is megtalálhatók: Skechers,
3M, UVEX, Base, Qualitex, Ardon, Malfini, Fruit of the Loom, Coverguard stb.

Ez a beszállítói háttér és termékkínálat (több, mint 5100 termék) teszi lehetővé, hogy bármilyen iparági igénynek megfelelve tudunk kínálni munkaruhákat, munkavédelmi lábbeliket, védőkesztyűket, maszkokat, légzésvédőket, védőszemüvegeket, sisakokat, arcvédőket, fültokokat, beülőket, testhevedereket és zuhanásgátlókat.

Webáruházunk mellett 7 kiskereskedelmi üzlettel, 1 nagykereskedelmi telephellyel és országos értékesítési hálózattal rendelkezünk. További infót találsz a Depiend-Pluss Kft.-ről a Rólunk oldalon.

Van tapasztalatod a logisztika vagy a raktározás világában?
Szeretnéd kipróbálni magad Magyarország legnagyobb Portwest munkaruházati, és Base prémium munkavédelmi lábbeli raktárkészletével rendelkező vállalatánál?
Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni?
Hosszútávú munkahelyet keresel?

Ha igen, akkor számodra érdekes lehet ajánlatunk, amit az alábbiakban olvashatsz:

Feladataid lesznek, ha csatlakozol hozzánk:
· A raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
· Áruátvétel
· Megrendelések összeállítása és összeszedése
· Áruk minőségi-mennyiségi ellenőrzése
· Leltárokon való aktív részvétel
· A raktári rend biztosítása

Munkarend, amiben dolgozhatsz:
· Teljes (hétfőtől csütörtökig 8-17 óra, péntek 8-14 óra)
· vagy részmunkaidőben

Szakmailag és emberileg ezt kérjük tőled:
· Pontos, precíz munkavégzés
· Megbízhatóság
· Csapatban történő munkavégzés
· Őszinte kommunikáció
· Szezonban (szeptember-december) a túlóra és hétvégi műszak vállalása

NEM biztos, hogy neked való ez az állás, ha:
· Nem szeretsz rendszerben dolgozni
· Nem szeretsz csapatban dolgozni
· Nem szeretsz közös célokért dolgozni
· Nem szeretsz tanulni és fejlődni
· Nem akarsz igény esetén (szezonban) túlórát, hétvégéi műszakot vállalni

Előnyt jelent számodra:
· Logisztikai területen szerzett tapasztalat
· Áruösszekészítési gyakorlat
· Vonalkód leolvasó használata, tablet felhasználó szintű kezelése

Amit nyújtunk, ha csatlakozol hozzánk:
· Kiszámítható jövedelem
· Havi bónuszrendszer
· Határozatlan idejű állás
· Biztos munkahely
· Szuper csapat
· Folyamatos fejlődés
· Modern környezet
· Megbecsülés

Egyéb információ az állásról:
· Munkavégzés helye: Nagytarcsa, Csonka János u. 6.
· Munkahelyre történő bejárást egyénileg szükséges megoldani
· Munkakezdés: azonnal

Ha szeretnél csatlakozni a csapatunkhoz, akkor töltsd ki a jelentkezési űrlapot. A kérdésekre adott válaszok feldolgozása után keresni fogunk a megadott email címen vagy telefonszámon.