Területi értékesítő

A Depiend-Pluss Kft. már közel 20 éve forgalmazza világmárkák munkaruházati termékeit és egyéni védőfelszerelési eszközeit. Stratégiai partnerünk a Portwest multinacionális vállalat, amelynek a magyarországi teljes körű képviseletével rendelkezünk, illetve adjuk logisztikai és garancia hátterét. Emellett választékunkban további világmárkák is megtalálhatók: Skechers,
3M, UVEX, Base, Qualitex, Ardon, Malfini, Fruit of the Loom, Coverguard stb.

Ez a beszállítói háttér és termékkínálat (több, mint 5100 termék) teszi lehetővé, hogy bármilyen iparági igénynek megfelelve tudunk kínálni munkaruhákat, munkavédelmi lábbeliket, védőkesztyűket, maszkokat, légzésvédőket, védőszemüvegeket, sisakokat, arcvédőket, fültokokat, beülőket, testhevedereket és zuhanásgátlókat.

Webáruházunk mellett 7 kiskereskedelmi üzlettel, 1 nagykereskedelmi telephellyel és országos értékesítési hálózattal rendelkezünk. További infót találsz a Depiend-Pluss Kft.-ről a Rólunk oldalon.

Feladataid lesznek, ha csatlakozol hozzánk:
· Értékesítési feladatok elvégzése
· A területeden a meglévő ügyfelek látogatása, kezelése, az értékesítés támogatása
· Beérkező megkeresések szakszerű és pontos kezelése
· Új értékesítési lehetőségek és ügyfelek felkutatása
· After sales feladatok szakszerű és pontos ellátása
· Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, havi jelentések elkészítése
· Együttműködés az értékesítési vezetővel és a csapat többi tagjával
· A havi és éves értékesítési célok elérése

Munkarend, amiben dolgozhatsz:
· Teljes (hétfőtől csütörtökig 8-17 óra, péntek 8-14 óra)

Szakmailag és emberileg ezt kérjük tőled:
· Minimum középfokú végzettség
· 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
· Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
· Nyitott, proaktív hozzáállás, jó szervező készség
· Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office programok)
· Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
· Rugalmasság, terhelhetőség, precíz munkavégzés
· B kategóriás jogosítvány

NEM biztos, hogy neked való ez az állás, ha:
· Nem vagy pontos és precíz
· Nem szeretsz rendszerben dolgozni
· Nem szeretsz csapatban dolgozni
· Nem szeretsz közös célokért dolgozni
· Nem szeretsz tanulni és fejlődni
· Nem vagy nyitott és proaktív hozzáállású
· Nincsenek magabiztos számítástechnikai ismereteid (Microsoft Office programok)

Előnyt jelent számodra:
· Munkaruházati kereskedelemben vagy szolgáltatási területen szerzett értékesítési, területi értékesítési tapasztalat

Amit nyújtunk, ha csatlakozol hozzánk:
· Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
· Havi bónuszrendszer
· Biztos munkahely
· Szuper, jókedvű csapat
· Folyamatos fejlődés
· Modern környezet
· A próbaidőszak alatt (3 hónap) saját autó használat, amelynek költségeit térítjük, majd a próbaidő vége után céges autót biztosítunk
· Céges telefon
· Céges laptop

Egyéb információ az állásról:
· Munkavégzés helye: Budapest és környéke
· Munkakezdés: azonnal

Ha szeretnél csatlakozni a csapatunkhoz, akkor töltsd ki a jelentkezési űrlapot. A kérdésekre adott válaszok feldolgozása után keresni fogunk a megadott email címen vagy telefonszámon.